تبلیغات
ღ♥ღ SAHIFEYE NOOR ღ♥ღ - مطالب تیر 1398
خداوندا : من خالیِ خالی ام از تو یعنی پُرِ پُر هستم از غیر تو...! خدایا ببخش مرا که سر درگمی من ازسرگرمی به غیر تو بود خدایا دیگران رابا تو آرام می کنم! ولی خودم رابا چه آرام کنم!؟ / زعفرانی

پایان کار


سلام به همه دوستان و همکاران گرامی:

خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران گرامی سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ،اخلاقی ،علمی و فنی شما همکاران توانمند و  پرتلاش و اندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است . ضمن عرض سپاس و قدر دانی از الطاف شما دوستان و همکاران گرامی از خداوند متعال نعمات بی کران و الطاف بی انتهای خداوندی را برای شما عزیزان آرزومندم .
 به دلایل شخصی ، شاید تحلیل انرژی و ناآرامی های فراوانی که با فقدان پدرعزیزم بر من عارض شده

از گروه اموزشی انصراف داده و زین پس سعادت و افتخار همراهی با شما خوبان را نخواهم داشت، چرا که دیگر حوصله ای برایم نمانده ، نه کار نه گروه نه زندگی کردن و نه وبلاگ نویسی ، این اخرین پست و به منزله ی  خداحافظی من از همه جاست ....
و لذا فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف و همدلی کلیه همکاران قدیمی و دوستان عزیزی که در طی این پنج سال همراهم بودند و همواره یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم .
با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده حقیر بوده است ، در نهایت نتیجه تلاش های شما و زحمات بنده :
کسب موفقیت های پی در پی و کسب رتبه های استانی و کشوری بنده و همکاران و مهمتر از همه اختصاص رتبه اول گروه آموزشی عربی در سطح استان به شکل متوالی در پنج سال اخیر بوده است ، لذا حجت را بر خود تمام ، هدایت گروه آموزشی را به بزرگوار توانمند دیگری سپرده و کلیه دوستان و همکاران همراهم را ، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند واین حقیر را حلال فرمایند و برای آرامش درونم دعا بفرمایند . 

تا همیشه همگی شما دوستان حقیقی و مجازی را به خداوند بزرگ می سپارم .

« التماس دعای فراوان  »

[ دوشنبه 24 تیر 1398 ] [ 14:30 ] [ زعفـــــرانی ]

و باز و باز و باز دلتنگی


همیشه دوستت دارم بابا ، همیشه عجیب دلتنگتم

و تاهمیشه چشم هایم خیس از نبودنتموضوع: بدون شرح،
[ دوشنبه 24 تیر 1398 ] [ 14:17 ] [ زعفـــــرانی ]

یک منِ داغدار از فقدان و سکوت سرد پدر


موضوع: بدون شرح،
[ دوشنبه 24 تیر 1398 ] [ 14:15 ] [ زعفـــــرانی ]

پ مثل پدر


موضوع: بدون شرح،
[ دوشنبه 24 تیر 1398 ] [ 14:05 ] [ زعفـــــرانی ]

دلتنگی های بی پایان من ...


      پدر آسمانی امموضوع: بدون شرح،
[ دوشنبه 24 تیر 1398 ] [ 13:42 ] [ زعفـــــرانی ]